FV Monday Results

News/Home

Match Results

Individual Scores

Standings

Team Summary Report

Schedule & Roster

Next Event Lineup

Season Schedule

Roster

Personalized Schedule

Email Coordinator

Playoffs

Playoff Bracket

Nightly Leagues

Lakeshore Monday

Lakeshore Wednesday

Admin

Administration

Falls Village Monday: 2018 Roster



Team Player Handicap Home Phone Work Phone
1 Feldmann, Jeff 0    
1 Hoff, Ron 0    
2 Gartner, Jared 0    
2 Hebert, Sean 0    
3 Allphin, Darryl 0    
3 Levesque, Dale 0    
4 Cornett, Grady 0    
4 Guillet, Mark 0    
5 Scott, Joe 0    
5 Lane, Scott 0    
6 Pankow, Wally 0    
6 Wilson, Chris 0    
7 Salvini, Michael 0    
7 Owen, Timothy 0    
8 Ecklund, Dave 0    
8 Regan, Mike 0    
9 Dolby, Keith 0    
9 Herberger, Steve 0    
10 Redman, Rob 0    
10 Sommerdorf, Marshall 0    
11 LeClair, Ron 0    
11 Deshaies, Tom 0    
12 Gramann, Paul 0    
12 Gramann, Andy 0    
13 West, Todd 0    
13 Giles, Dan 0    
14 Peckham, Edward 0    
14 Peckham, Thomas 0    
15 Anderson, Glen 0    
15 Randecker, Richard 0    
16 Roy, Ron 0    
16 Johnson, Bob 0    
17 Keltner, Doug 0    
17 Garcia, Henry 0    
18 Quick, Gordon 0    
18 Slaughter, Mark 0    
19 Townley, Glenn 0    
19 Kakareka, Paul 0    
20 Linhart, Andrew 0    
20 Reyes, Caleb 0    
21 Weyl, Joe 0    
21 Fellows, Bob 0    
22 Mckinney, Scott 0    
22 Christie, Bob 0    
23 Dec, Arthur 0    
23 Allabach, Joey 0    
24 Craft, Stan 0    
24 Roof, Phil 0    
         
Substitutes        
         
Team Names        
Team 1 Feldmann/Hoff        
Team 2 Gartner/Hebert        
Team 3 Allphin/Levesque        
Team 4 Cornett/Guillet        
Team 5 Scott/Lane        
Team 6 Pankow/Wilson        
Team 7 Salvini/Owen        
Team 8 Ecklund/Regan        
Team 9 Dolby/Herberger        
Team 10 Redman/Sommerdorf        
Team 11 LeClair/Deshaies        
Team 12 Gramann/Gramann        
Team 13 West/Giles        
Team 14 Peckham/Peckham        
Team 15 Anderson/Randecker        
Team 16 Roy/Johnson        
Team 17 Keltner/Garcia        
Team 18 Quick/Slaughter        
Team 19 Townley/Kakareka        
Team 20 Linhart/Reyes        
Team 21 Weyl/Fellows        
Team 22 Mckinney/Christie        
Team 23 Dec/Allabach        
Team 24 Craft/Roof