FV Monday Results

News/Home

Match Results

Individual Scores

Standings

Team Summary Report

Statistics

Team Positions by Week

Handicap Trends(Top 20)

Average Gross by hole

Average Net by hole

Average rank by hole

Schedule & Roster

Next Event Lineup

Request a Sub

Season Schedule

Roster

Personalized Schedule

Email Coordinator

Playoffs

Playoff Bracket

Round 1 Scorecards

Round 2 Scorecards

Round 3 Scorecards

Round 4 Scorecards

Admin

Administration

Falls Village Monday: 2021 Roster



Team Player Handicap Home Phone Work Phone
1 Volk, Tim 18    
1 Burgin, Greg 11    
2 Dec, Art 12    
2 Allabach, Joey 18    
3 Huber, Tim 6    
3 Reyes, Caleb 6    
4 Goodwin, Bill 12    
4 Goodwin, Chris 9    
5 Scott, Joe 8    
5 Lane, Scott 5    
6 Hebert, Sean 17    
6 Gartner, Jared 15    
7 Craft, Stan 18    
7 Dahel, Ismail 12    
8 Gramann, Paul 13    
8 Gramann, Andy 15    
9 Peckham, Edward 7    
9 Peckham, Thomas 6    
10 Owen, Timothy 7    
10 Salvini, Michael 18    
11 Cummings, Jimmy 16    
11 Koon, Joe 8    
12 Keltner, Doug 9    
12 Pankow, Wally 13    
13 LeClair, Ron 10    
13 Deshaies, Tom 8    
14 Guillet, Mark 13    
14 Pressley, David 13    
15 Quick, Gordon 12    
15 Curtis, Chuck 7    
16 Hoff, Ron 12    
16 Feldmann, Jeff 6    
17 Davage, DJ 10    
17 Armitage, Jon 0    
18 Feldmann, Eric 9    
18 Acevedo, Jorge 6    
19 Dolby, Keith 18    
19 Harmer, Myles 18    
20 Johnson, Jim 18    
20 Slaughter, Mark 11    
21 Allphin, Darryl 14    
21 Levesque, Dale 15    
22 Barnes, Wesley 16    
22 Rodriguez, Mark 16    
23 Jones, Chuck 16    
23 Lamm, Stuart 12    
24 Henderson, Dean 17    
24 Lopez, Alberto 10    
         
Substitutes        
s6 Kakareka, Paul 9    
s7 Lamm, Holden 17    
s8 Klein, Robert 11    
s9 Issermoyer, Jason 11    
s10 Schmitt, Chris 18    
s11 Noblitt, William 4    
s12 Hogan, Van 6    
s13 Levesque, Justin 18    
s14 Salpietro, Michael 7    
s16 Roof, Phil 18    
s17 Coe, Jason 7    
         
Team Names        
Team 1 Volk/Burgin        
Team 2 Dec/Allabach        
Team 3 Huber/Reyes        
Team 4 Goodwin/Goodwin        
Team 5 Scott/Lane        
Team 6 Hebert/Gartner        
Team 7 Craft/Dahel        
Team 8 Gramann/Gramann        
Team 9 Peckham/Peckham        
Team 10 Owen/Salvini        
Team 11 Cummings/Koon        
Team 12 Keltner/Pankow        
Team 13 LeClair/Deshaies        
Team 14 Guillet/Pressley        
Team 15 Quick/Curtis        
Team 16 Hoff/Feldmann        
Team 17 Davage/Armitage        
Team 18 Feldmann/Acevedo        
Team 19 Dolby/Harmer        
Team 20 Johnson/Slaughter        
Team 21 Allphin/Levesque        
Team 22 Barnes/Rodriguez        
Team 23 Jones/Lamm        
Team 24 Henderson/Lopez